Druk Broszur i Instrukcji

Drukowanie broszur i instrukcji w profesjonalnej bydgoskiej drukarni Polish Druk

Oprawa zeszytowa inaczej nazywana szyta drutem jest to najczęściej spotykany rodzaj oprawy. Jest to najtańsza wersja ukazania swojego produktu w postaci katalogowej i broszurowej.

 

Oprawa ta stosowana jest do oprawy maksymalnie klilkudziesięciu stronnicowych katalogów, folderów, broszur, zeszytów. Ograniczenia te spowododane są wielkością tzw. zszywek którymi zszywane są produkty.

 

Wydrukowany folder kopletowany jest ze sobą czyli składki katalogu wkładane są kolejno w środek po czym całość wkładana jest w okładkę.W grzbiecie łączone są zszywkami z druku i na końcu obcinane.

W naszej drukarnii dostępne są dwie opcję oprawy zeszytowej: zwykła oraz eurozszywka(oczkowana), która umożliwiaja łatwe wpinanie zeszytów, katalogów np. do segregatorów.

 

Tego typu oprawe realizujemy na maszynie Horizon SPF-20A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze możliwości:

 

Format po złożeniu od:

     90 x 120mm do 250x 350mm.

 

Ilość kartek (stron)

      zależy od grubości materiału na jakim jest wydrukowany katalog.

 

Odległości między zszywkami są regulowane :

      od 73 do 160mm.

 

Okładki oraz środki możemy uszlachetnić w następujący sposób:

     Foliowanie folią :połysk, mat lub soft touch.

     Lakierowanie UV.

     Lakier UV miejscowo.

    Tłoczenie.

 

Współczesne urządzenia są coraz bardziej skomplikowane, a do tego wszystkiego prawo wymaga od producentów i importerów zastosowania się do szeregu przepisów. To wszystko sprawia, że nawet proste urządzenia muszą posiadać czytelne instrukcje obsługi. W przypadku prostych urządzeń wystarczy niewielka instrukcja, w przypadku bardziej skomplikowanych (na przykład takich jak telefon komórkowy czy inne urządzenie elektroniczne), potrzeba będzie broszura, licząca nawet kilkadziesiąt stron. Z koniecznością przygotowania broszur muszą liczyć się także eksporterzy.

W zależności od Państwa potrzeb, broszury mogą mieć określony format (często determinowany wielkością opakowania), mogą być czarno białe lub kolorowe, mogą być drukowane na papierze najtańszym lub na pięknym papierze kredowym o dużej gramaturze. Do wyboru są także metody utrzymywania broszury w całości: klejenie, zszywanie czy też spiralowanie, to najczęściej stosowane sposoby.

Drukarnia Polish Druk z Bydgoszczy oferuje Państwo druk broszur i instrukcji po bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do korzystania z kalkulatora druku cyfrowego dzięki, któremy mogą Państwo obliczyć koszty druku Tutaj(kliknij)