Cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych z Polish Druk

 

Etykiety  wykonane na podstawie oryginalnych projektów przy użyciu materiałów np. papierów samoporpzylepnych (matowych, połyskowych lub półpołyskowych) oraz  foli samoprzylepnych. 

 

Podstawową rolą etykiet jest zwrócenie uwagi klienta i wyróżnienie towaru na półce, co zapewniają  uszlachetnienia lub unikatowe kształty.

 

Etykiety samoprzylepne na podłożu papierowym mają bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od produktu lub branży, w której są wykorzystywane, stosujemy do ich produkcji różne rodzje papierów samoprzylepnych. Posiadają one różne rodaje kleju oraz dodatkowe uszlachetnienia w celu  zabezpieczenia  oraz wydłużenia żywotności oraz atrakcyjności etykiety. W chwili obecnej etykiety drukujemy arkuszowo na maszynach offsetowych oraz cyfrowych od najmniejszej ilości.

Gotowe etykiety są przez nas nacinane i pozostawiane na arkuszach lub wycinane z nacięciem od przodu lub od tyłu w celu łatwieszczego odrywania.

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie naszej firmy można znaleźć nie tylko druki na papierze lub kartonie, mamy również w ofercie arkuszowy druk cyfrowy i offsetowy na materiałach samoprzylepnych. Mamy na myśli oczywiście etykiety samoprzylepne stosowane do oznakowywania różnych produktów. Etykiety drukujemy na papierze lub folii samoprzylepnej. Są one tworzone zawsze przy użyciu najnowocześniejszych technik druku. Bardzo estetycznie wykonane i samoprzylepne trzymają się na opakowaniach bardzo stabilnie. Wysoką jakość etykiet gwarantuje nowoczesny druk cyfrowy. Wycina się je za pomocą wykrojników, jeżeli etykiety mają skomplikowane i niestandardowe kształty. Cyfrowy sposób drukowania etykiet i materiałów oznakowujących produkty spożywcze wpłynął wyraźnie na poprawę ich czytelności oraz nasycenia kolorów. Etykiety posiadają certyfikat potwierdzający nieszkodliwość przy kontakcie z żywnością dzięki czemu można je wykorzystywać w branży spożywczej. Druk utrwalony metodą cyfrową zabezpiecza druk przed blaknięciem i rozmazywaniem. Przez długi czas zachowują intensywność barwy. Istnieje również możliwość zabezpieczenia etykiet lakierem UV lub zaofliowania.

 

Zachęcamy do składania zapytań cenowych lub sprawdzenia przykładowych cen Tutaj(kliknij)

Formularz kontaktowy