Foldery Reklamowe

Foldery reklamowe dla Państwa firmy

Cały świat zachwyca się multimediami, media informują o kampaniach reklamowych w telewizji i w internecie, wartych setki milionów złotych. A tymczasem żadna z wielkich firm nie rezygnuje ze stosowania niedrogiej i bardzo skutecznej metody reklamy, jaką są foldery reklamowe. Ta forma reklamy, ze względu na niskie koszty, nadaje się także dla niewielkich firm, które nie mogą sobie pozwolić na reklamowanie się w mediach.

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, która wykona foldery reklamowe po bardzo atrakcyjnej cenie – serdecznie zapraszamy do naszej bydgoskiej drukarni Polish Druk.

Foldery reklamowe mają szerokie zastosowanie. Można je kolportować na drodze wysyłkowej, można je umieszczać w skrzynkach pocztowych klientów, mogą być one rozdawane przez hostessy w czasie targów czy prezentacji. Klienci mogą je brać sami ze specjalnie przygotowanych stojaków, umieszczonych w salonach sprzedaży, punktach obsługi klienta i innych.

Ważne jest to, aby folder reklamowy przykuwał wzrok swoją szatą graficzną i aby zawierał wszelakie informacje o firmie albo o oferowanym przez nią produkcje lub usłudze.

Zachęcamy do korzystania z kalkulatora dzięki, któremy mogą Państwo obliczyć koszty druku Tutaj(kliknij)